FKL je výrobcem ložisek a kardanů již od roku 1961. Továrna se nachází v Srbsku na ploše 17 hektarů. Výrobní závod se skládá ze dvou výrobních hal o celkové ploše 25 000 m2. FKL se zaměřuje zejména na výrobu ložisek pro zemědělské stroje. FKL má vlastní vývoj a výrobu širokého sortimentu ložisek pro diskové brány, secí stroje, vály, kombajny a další typy zemědělských strojů. FKL své výrobky testuje ve vlastních laboratořích i v polních podmínkách a může tak zaručit, že výrobky FKL jsou navrženy i pro náročný provoz. Technický tým společnosti FKL je připraven vyhovět všem požadavkům zákazníků, aby jim poskytl nejvhodnější design ložisek. S více než 200 referencemi OEM zákazníků a propracovanou distribuční sítí po celém světě je společnost FKL uznávána jako vysoce kvalitní výrobce ložisek pro zemědělské stroje.

Výrobní závod FKL v Srbsku.

Podnik vyrábí ložiska jak pod vlastní značkou FKL, tak i v licenci pro evropské prémiové značky za použití moderních technologií a kvalitních vstupních materiálů z Evropy. FKL má certifikované řízení kontroly kvality, vlastní certifikáty 9001, 14001 a 18001. Veškerý původ zboží FKL je garantován výhradně z jeho výrobního závodu v Srbsku.

Výrobní závod FKL v Srbsku.

Základní výrobní program FKL spočívá v sortimentu domečkových ložisek, zemědělských ložisek a kardanů. FKL je schopen zajistit i zakázkovou výrobu atypických ložisek dle požadavků zákazníka.

Výrobní závod FKL v Srbsku.
FKL certifikát ISO 9001 FKL certifikát ISO 9001